Beauty Days

Beauty Days

PAKIETY KOSMETYCZNE DLA NIEJ I DLA NIEGO

Pakiety kosmetyczne. Czasami zdarza się że nie mamy pomysłu na romantyczny wypad, na wyszukany prezent, czy na spędzenie czasu z ukochaną osobą. Zbliżają się Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Chłopaka, a my nie wiemy co zrobić, aby tą drugą stronę uszczęśliwić.

Chcielibyśmy podarować jej niesamowite przeżycie, miłe wspomnienia i sprawić aby nasz prezent był odskocznią od rzeczywistości. Taki nietuzinkowy upominek ucieszył by z pewnością nawet najbardziej wybredną osobę, a miło byłoby również spędzić ten czas razem - bo czas spędzony wspólnie zbliża do siebie jeszcze bardziej, a jeśli połączymy to dodatkowo z relaksem i odrobiną wytchnienia, to prawdopodobnie będzie to strzał w dziesiątkę.

Medical Beauty oferuje Wam takie wspólne przeżycie i miłe wspomnienie. Jest nią wspólny pobyt w naszym salonie, a nasza propozycja to pakiet dla dwojga, określany również jako masaż dla dwojga, pod nazwą Beauty Days.

Dlaczego masaż dla dwojga? Bo dla obu osób masaż jest przewidziany - dla NIEGO - dłuższy, dla NIEJ - krótszy + niezbędna każdej kobiecie pielęgnacja.

PAKIET KOSMETYCZNY

MINI

MANICURE KLASYCZNY
PEDICURE KLASYCZNY
MASAŻ RELAKSACYJNY 30 min.
ZABIEG PIELĘGNACYJNY TWARZY - 45 min.
Cena: 200 zł.

PAKIET KOSMETYCZNY

DE LUXE

MANICURE HYBRYDOWY
PEDICURE HYBRYDOWY
MASAŻ RELAKSACYJNY - 60 min.
WYBRANY ZABIEG PIELĘGNACYJNY TWARZY - 90 min.
Cena: 300 zł.